Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Joachima Lelewela w Jakubowicach

KADRA

  1. PRZEMYSŁAW CHUDZIK - DYREKTOR SZKOŁY - NAUCZYCIEL MIANOWANY - WYCHOWANIE FIZYCZNE
  2. EDYTA OPOLSKA  - WICEDYREKTOR - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, TERAPEUTA PEDAGOGICZNY
  3. ANNA ŁADNY - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
  4. MAGDALENA KUSAL - NAUCZYCIEL STAŻYSTA - WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE
  5. RENATA BARWIŃSKA - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  6. BEATA BRZYSKA-MARCZAK  - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY- EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, LOGOPEDIA
  7. BOŻENA FLOR  - NAUCZYCIEL MIANOWANY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  8. RENATA STANIAK  - NAUCZYCIEL MIANOWANY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  9. URSZULA SZYMANIAK  - NAUCZYCIEL MIANOWANY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  10. ANETA WÓJCIK  - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
  11. KATARZYNA WÓJTOWICZ - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA, PLASTYKA
  12. KATARZYNA BATASZEW - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - BIBLIOTEKA, LOGOPEDIA
  13. MONIKA DRZEWIECKA - NAUCZYIEL KONTRAKTOWY - NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
  14. ELŻBIETA GOŁAWSKA - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - CHEMIA, MATEMATYKA
  15. ANNA KARWOWSKA  - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - WYCHOWAWCA ŚWIETLICY
  16. KRZYSZTOF KŁOS - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - MATEMATYKA, TECHNIKA
  17. KAROLINA KOZIEŁ - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - HISTORIA
  18. JOANNA KURANT - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - RELIGIA
  19. AGNIESZKA LALIK KORZEŃ - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - PSYCHOLOG SZKOLNY, TERAPEUTA
  20. MILENA LIS - RUDZKA - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - MUZYKA
  21. BEATA MAKARSKA - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - FIZYKA
  22. MONIKA PISKORSKA  - NAUCZYCIEL MIANOWANY - PRZYRODA, GEOGRAFIA, BIOLOGIA
  23. AGATA SKRAIŃSKA  - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - RELIGIA
  24. AGNIESZKA SZPERLAK - NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY - JĘZYK ANGIELSKI
  25. EWELINA TKACZYK - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - PSYCHOLOG SZKOLNY
  26. BEATA WIŚNIEWSKA - NAUCZYCIEL MIANOWANY - JĘZYK ANGIELSKI
  27. JOANNA WOJEWODA - FORTUNA - NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY - JĘZYK NIEMIECKI, INFORMATYKA
  28. MARTA WIDOMSKA  - NAUCZYCIEL MIANOWANY - JĘZYK POLSKI
  29. MILENA ZGIERSKA - NAUCZYCIEL MIANOWANY - JĘZYK POLSKI, LOGOPEDIA

 


PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI

 

  1. MONIKA GROMEK
  2. AGNIESZKA BŁASZCZYK
  3. ANNA GAJEK
  4. KRZYSZTOF KARNAFEL
  5. ​CECYLIA ZIEMBOWICZ
  6. MONIKA ZIEMBOWICZ
  7. DOROTA GÓŹDŹ
  8. MONIKA PŁOŃSKA

 

 

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Zegar

Biuletyn Informacji Publicznej