DZIEŃ SPORTU DLA KLAS NAJSTARSZYCH W RAMACH OBCHODÓW DNIA DZIECKA

Utworzono dnia 17.06.2021

W dniu 16.06.2021.r w naszej szkole odbył się Dzień Sportu, w którym uczestniczyły klasy VI - VIII.

Wydarzenie miało miejsce na boisku szkolnym. Klasy rywalizowały ze sobą w następujących dyscyplinach: siatkówka plażowa, przeciąganie liny oraz limbo. Wszystkie te konkurencje były na tyle ciekawe, że młodsi kibicujący uczniowie nie mogli od nich oderwać wzroku. Największą popularnością cieszyła się nowa kategoria tj. limbo, ponieważ zdecydowana większość uczestników miała okazję jej spróbować po raz pierwszy w życiu. Pozostałe rozgrywki były również bardzo emocjonujące a wyniki niejednokrotnie zaskakujące. Przy wszystkich świetnie się bawiliśmy. W przerwach między potyczkami odbywaliśmy pogadankę z instruktorem WOPR na temat bezpieczeństwa nad wodą. Trzeba przyznać, że ten dzień był udany, byli wygrani jak i przegrani, ale najważniejsza była zabawa i mile spędzony czas.

Julia Lamczyk (uczennica kl. VIII)

A oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

SIATKÓWKA PLAŻOWA

I miejsce kl. VIIB

PRZECIĄGANIE LINY

I miejsce kl. VIII

LIMBO

I miejsce (65 cm): Aleksandra Galak z kl. VI

II miejsce (85 cm): Krzysztof Danicki z kl. VI, Julia Gajek z kl. VIII, Julia Lamczyk z kl. VIII

III miejsce (90 cm): Patryk Gospodarek z kl. VI, Natalia Lipska z kl. VI, Weronika Tarnowska z kl. VII A Jakub Janiak z kl. VIII i Filip Zaremba z kl. VIII

Zwycięzcom gratulujemy, rewanż za rok!

Dzień sportu

Utworzono dnia 17.06.2021, 23:02