UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 28.06.2022

24 czerwca 2022 uroczystość zakończenia roku szkolnego klas starszych rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie uczniowie  przeszli do szkoły, aby tam z rąk swoich wychowawców otrzymać upragnione świadectwo zakończenia roku szkolnego. Świadectwo, które jest biletem do następnej klasy i WAKACJI!

Część oficjalną zapoczątkowało przemówienie Pani Wicedyrektor, skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli.

O godz 11:00 odbyła się uroczysta akademia. W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne, rodzice uczniów oraz zaproszeni goście.

Podczas występów uczniowie klas V i VII wspominali poprzez wiersze i piosenki lata spędzone w murach tej szkoły oraz dziękowali  nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie.

Następnie Pani Wicedyrektor Edyta Opolska przy asyście wychowawców klas wręczyła uczniom dyplomy, nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Drodzy Uczniowie!

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.  Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Drodzy Absolwenci!

Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń! Wierzymy, że wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły, będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 28.06.2022, 07:34